ZespółWojtek Gąsiorowski - Partner Zarządzający

Wojciech Gąsiorowski od 1994 jest związany zawodowo z rynkiem usług logistycznych oraz doradztwa personalnego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w uznanych międzynarodowych oraz polskich firmach logistycznych i handlowych. Pracował na stanowiskach najwyższego poziomu zarządzania w Jahr Verlag, Makro Cash & Carry, FM Logistic, Odratrans oraz PEKAES. Brał udział w projektach logistycznych dla wielu renomowanych firm (Auchan, Benckiser, Cadbury Wedel, Carrefour, Danone, IKEA, Kellogs, Kodak, Tetley, Procter & Gamble, Wasa Barilla). Wojtek specjalizuje się w rekrutacjach stanowisk kierowniczych, ze szczególnym uwzględnieniem takich sektorów jak: logistyka, transport i spedycja oraz handel detaliczny. Jest pomysłodawcą i animatorem corocznego Forum Praktyków Logistyki oraz członkiem Stowarzyszenia Pro-Logistyka. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej (SGH) oraz kursów i szkoleń z zakresu zarządzania, sprzedaży i HR (Krauthammer International, SHL).

Tel. +48 601 271 073

Michał Schneider - Partner

Michał posiada dziesięcioletnie doświadczenie w doradztwie personalnym, które zdobywał w międzynarodowych agencjach rekrutacyjnych. Doświadczony praktyk, realizujący rekrutacje kadry zarządzającej i trudno dostępnych specjalistów. Michał posiada bogate doświadczenie w takich branżach jak: energetyka, budownictwo & nieruchomości i logistyka. Zrealizował z sukcesem procesy rekrutacyjne dla międzynarodowych organizacji na szczeblu lokalnym jak i również międzynarodowym. Pracował m.in. w takich firmach jak Antal International, Michael Page oraz Arthur Hunt. Michał uczestniczył w wielu projektach outplacement oraz brał udział w sesjach Assessment Center (AC) i Development Center (DC), dla klientów z sektora logistycznego oraz budowlanego. Opracowywał także specjalistyczne raporty płacowe dla branży nieruchomości. Autor wielu artykułów eksperckich opublikowanych w m.in. Transport Manager, Eurobuild CEE, Gazeta Wyborcza, Polska Agencja Prasowa. Komentator i ekspert w zakresie rynku pracy w TVP i Polskim Radiu.

Tel. +48 504 612 731

Artur Januszewski - Partner

Artur Januszewski od ponad dwudziestu lat jest związany zawodowo z handlem detalicznym. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pełniąc wysokie funkcje operacyjne i zarządcze w międzynarodowych firmach: Makro Cash &Carry, Casino Group, Tesco, Empik, Rewe Group. Od 2006 Artur zarządzał sieciami handlowymi w Rosji, Kazachstanie na Ukrainie i Białorusi. Artur jest cenionym ekspertem od rozwoju i zarządzania sieciami handlowymi, zarządzania kryzysowego, strategii marketingowych i handlowych oraz fuzji i przejęć. Artur jest absolwentem SGH w Warszawie. Swoją zawodową wiedzę w zakresie zarządzania , sprzedaży, finansów pogłębiał na wielu kursach i szkoleniach (Osterreichisches Controller-Institut, SHL).

Tel. +48 601 737 365

© Copyright ASSAP 2021 | Design: Coolbrand.pl Wszystkie prawa zastrzeżone